Yüz Şekline Göre Bayan Kısa Saç Modelleri

Yüz Şekline Göre Bayan Kısa Saç Modelleri
Yüz Şekline Göre Bayan Kısa Saç Modelleri

2017 Kısa saç modelleri daha çok sofistike ve seksi sitilleri tercih eden bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Kısa saç modelleri, uygun makyaj son moda kıyafetlerle birlikte kullanıldığında mükemmel bir görünüme kavuşturmaktadır. Eğer sizde 2017 kısa saç modellerinden birini uygulamak istiyorsanız öncelikle yüz şeklinize en çok yakışacak doğru kısa saç modelini belirlemeniz gerekir. Böylece her zamanki görünümüzden daha şık ve çekici bir görünüm elde etmiş olursunuz. Saç modelleri mevsimdem mevsime ve her yıl değişiklik gösterir. Ancak burada önemli olan size en çok yakışacak saç modelini belirlemenizdir. Moda diye yüz şeklinize uygun olmayan saç modellerini kendinizde uygulamak zorunda değilsiniz.

2017 kısa saç modelleri her geçen gün daha da yaygınlaşmakta ve son yılların en trend saç şekilleri arasında yerini almaktadır. Bunun nedenlerden biri de kullanım rahatlığı ve kısa saç modellerinin bakımının kolay olmasıdır. 2017 kısa saç modelleri arasından kendi yüzünüze en yakışan modeli belirledikten sonra kuaförünüz en trend saç modelini size uygulayacaktır. Kısa saç modelleri arasında en dikkat çekici olanlar ise, kahküllü modeller, saçın bir tarafının kısa diğer kısmının uzun bırakıldığı modelleridir. Dilerseniz saç renginizi de değiştirip daha farklı bir tarzda elde edebilirsiniz.

2017 kısa saç modelleri arasında son yıllarda gözde renk seçenekleri arasında siyah mavi tonları, küllü kumral rengi, ombre çeşitleri ve gri tonları en dikkat çekici olaan saç renkleridir. Seçtiğiniz kısa saç modeli ve rengine en çok yakışacak makyaj tonlarını da belirlediğiniz takdirde göz kamaştırıcı bir güzelliğe kavuşabilirsiniz. Böylece katılacağınız davetlerde veya mezuniyet partilerinde şıklığınız sayesinde kendinizde epeyce söz ettirmenizde mümkün olur. Son günlerde birçok ünlü isimde kısa saç modellerini tercih ettiğini görüyoruz.

Özellikle altın sarı ve platin sarı renkleri ünlülerin vazgeçilmez renkleri arasında yer almakta. Sizde göz alıcı ve farklı bir görünüme kavuşmak istiyorsanız biraz cesaret göstermeniz ve kedinize güvenmeniz yeterlidir. Çünkü uzun saçlarınıza birden bire kısa saç modeline çevirmek hiçte kolay değildir. Ama unutmayın ki saçlarınızın kökü sizdedir ve çok kısa bir süre sonra eski uzun saçlarınıza kavuşacaksınız.

2017 kısa saç modellerini inceleyerek yüz tipinize en uygun saç modelini ve rengini bulmanız çok fazla vaktinizi almaz. Kendinizi farklı ve sıra dışı bir görünümle buluşturmak için yapmanız gereken tek şey kararınızı verdiğiniz an en yakın kuaför salonuna gitmek ve kendinizi baştan yaratmak. Bunun için biraz cesaret yeter.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.